Adéla Hanyšová

Domů / SEO = Optimalizace pro vyhledávače

SEO = OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

Pokud hledáte na Googlu produkty a služby, které nabízíte, ale vše, co vidíte, jsou Vaši konkurenti, měli byste zvážit investování do SEO. Dobře provedené SEO kampaně transformují podniky a významně přispívají k růstu podnikatelských plánů. Pokud se snažíte rozvíjet své podnikání, nemůžete SEO ignorovat. Je to nástroj, který dává Vašim webovým stránkám viditelnost v online světě.

Prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače Vám pomohu s růstem Vaší firmy na internetu = více potenciálních zákazníků = vyšší zisky. Vytvořím pro Vás jedinečnou digitální strategii, která zajistí cílenou návštěvnost Vašich webových stránek.

Technické SEO

Při procházení webových stránek vyhodnocují Googlebots (roboti Googlu) několik technických aspektů, aby zjistili, jak jsou na tom Vaše webové stránky. Vedle obsahu webu se jedná o další významný aspekt, který Google hodnotí při řazení a zobrazování Vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Je tedy nezbytné, aby váš web byl technicky v pořádku. Do této části patří:

  • struktura webu, veškeré prolinkování a přesměrování uvnitř webu,
  • soubory sitemap.xml a robots.txt,
  • chyby v URL adrese – podtržítka apod.,
  • duplicita obsahu, meta titulků a popisků,
  • nízký počet slov na stránce a poměr textu k HTML,
  • ALT atributy u obrázků,
  • rychlost načítání stránek a další oblasti, které Google vyhledávač bere v potaz při hodnocení Vašeho webu.

Zajistím, aby Vaše webové stránky poskytly Googlu přesně to, co hledá pro vaše publikum.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je základem pro stanovení celkové strategie online marketingu – podkladem pro SEO, obsahovou strategii nebo může být zaměřena pouze na určitou část webu. Ke každému webu přistupuji individuálně a sestavuji SEO strategii na míru podle Vašich potřeb.

Co získáte z analýzy klíčových slov?

  •  Přehled slov, na která byste se měli zaměřit – klíčová slova, která mají maximální hledanost, jsou vysoce relevantní a zároveň nejméně konkurenční.